Gezellige vrijwilligersvisdag bij ’t Smallert in Emst

0 361
17 sep

Op woensdag 15 september vond na een jaar van afwezigheid onze traditionele vrijwilligersvisdag plaats. Op vispark ’t Smallert te Emst genoten zo’n 70 vrijwilligers van een gezellig dagje uit. Het weer werkte goed mee, de vis wat minder. Desondanks kijken we terug op een zeer gezellige en geslaagde dag.

De derde woensdag in september is al jaren dé dag waarop we onze vrijwilligers een geheel verzorgd dagje uit willen bezorgen als dank voor hun inzet. Vorig jaar kon de vrijwilligersvisdag helaas niet doorgaan en kregen de vrijwilligers als alternatief allemaal een mooi streekpakket thuis bezorgd. Deze keer was het gelukkig weer mogelijk om elkaar weer langs de waterkant te treffen.
 

Forellen en steuren

Bij ’t Smallert in Emst werden de deelnemers ontvangen met een bakje koffie of thee en een heerlijke plak krentenbrood. Na het welkomst woord van de voorzitter was het tijd om te gaan vissen. De hele ochtend waren, zowel voor de liefhebbers van forelvissen als voor degenen die graag op steur vissen, twee vijvers afgehuurd. Steuren werden redelijk goed gevangen, echter de forellen lieten het een beetje afweten. Hier en daar hapte wel een forel toe, maar de meeste koelboxen gingen leeg weer mee naar huis. 

Zilveren speld voor Klaus Fischer

Na het vissen was het tijd voor een gezellige barbecue. De weergoden waren ons op een klein buitje in de vroege ochtend na goed gestemd! De hele ochtend bleef het nagenoeg droog en ook tijdens de barbecue was het buiten op het terras prima vertoeven. Onze vrijwilliger Klaus Fischer werd door de voorzitter naar voren geroepen, want Klaus was een tijdje geleden al 12,5 jaar lid van de monitoringsploeg van onze Stichting Visserijkundig Onderzoek Oost-Nederland. Een mooi jubileum wat hem onder luid applaus de zilveren erespeld van onze federatie opleverde.Klaus Fischer krijgt de zilveren erespeld i.v.m. zijn 12,5 jarig jubileum
 

Gerookte forel

Nadat iedereen gezellig met elkaar had bijgekletst en voldaan was van het eten, hadden we nog een verrassing in petto. Voor alle deelnemers was er nog een gerookte forel, dus uiteindelijk kon toch iedereen met een visje naar huis.
Plezier en passie in het vrijwilligerswerk
We kijken terug op een bijzonder geslaagde dag met een geweldig mooie opkomst. Onze vrijwilligers hebben ondertussen het vrijwilligerswerk weer grotendeels opgepakt en we hopen dat we volgend jaar opnieuw kunnen genieten van een gezellig samenzijn. Bovenal hopen we dat onze vrijwilligers het komende jaar met veel plezier en passie hun werk bij onze federatie kunnen en willen blijven doen, want zonder vrijwilligers kunnen we niet.

Fotoalbum

Benieuwd naar meer foto's van deze dag? Bekijk dan het fotoalbum.
Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.