Regio-editie Hét VISblad Oost-Nederland online

0 490
24 nov

Deze week kun je hem weer verwachten: de regio-editie van Hét VISblad. Heb je een VISpas, dan ontvang je tweemaal per jaar gratis Hét VISblad met een regiokatern volop visnieuws uit jouw federatiegebied.

In de regio-editie van Oost-Nederland lees je deze keer meer over de nieuwe fly-only zone de Doorbraak in Twente. Onze vliegviscommissie stelt zich voor én je krijgt de beste vliegvistips. Op wedstrijdgebied zetten we twee junioren van onze jeugdwedstrijdteams in het zonnetje vanwege hun prestaties op de Open Nationale Kampioenschappen. Het aantal mindervaliden vissteigers is opnieuw uitgebreid.

Ons team is uitgebreid met een nieuwe medewerker: Dirk Otten is aan de slag gegaan als verenigingsadviseur. Oude tijden herleven in het artikel over de historische aalstal in de Reest bij IJhorst. We benadrukken onze samenwerking met Cambio Deventer in een interview met een van de trajectmedewerkers, die helpt om visstekken langs de IJssel schoon te houden. Om duidelijkheid te verschaffen in de wirwar van regels leggen we je het verschil uit tussen visrecht en looprecht

Benieuwd naar het visnieuws uit Oost-Nederland: lees dan de regio-editie Oost-Nederland online.
Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.