Jeugd wedstrijdcoaches komen scouten tijdens Jeugd Visdag Zwolle!

0 429
13 nov

Op zaterdag 9 december a.s. vindt de Jeugd Visdag in Zwolle plaats. Een witvisdag in de vorm van een 3 uur durend wedstrijdevent in de binnenstad van Zwolle, waarbij onze jeugd wedstrijdcoaches aanwezig zullen zijn om op zoek te gaan naar nieuwe wedstrijdtalenten.

Bij deze witvisserij wordt met de vaste stok (maximaal 6 meter) gevist. De wintervisserij is dan in volle gang en we hopen dus op mooie vangsten.

Jeugd Wedstrijdcoaches

Bovendien biedt deze wedstrijd een prachtige kans speciaal voor de jonge sportvissers van 8 tot 18 jaar, want tijdens de wedstrijd zijn onze Jeugd Wedstrijdcoaches Paula Petiet en Richard Jansen ook van de partij. Beide wedstrijdcoaches zullen deze wedstrijd benutten om op zoek te gaan naar nieuwe wedstrijdtalenten. Kun jij dus heel goed vissen en heb je zin om op wedstrijdniveau hogerop te komen? Doe dan vooral mee!

 Paula Petiet Richard Jansen

Altijd prijs

Natuurlijk staat de gezelligheid en sportiviteit voorop bij dit leuke jeugdevent! Daarom gaat niemand met lege handen naar huis en is er voor alle deelnemers/deelneemsters een mooie prijs.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.